Головна / Новини / Пішов з життя Герой Радянського Союзу, колишній льотчик-винищувач Іван Іванович Селіфонов

Пішов з життя Герой Радянського Союзу, колишній льотчик-винищувач Іван Іванович Селіфонов


Народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з головою району Ігорем Довбанем, депутатом Київради Максимом Конобасом взяв участь у церемонії прощання з  Героєм Радянського Союзу, колишнім льотчиком-винищувачем Іваном Івановичем Селіфоновим.

ALK 4426

«Непоправну втрату понесли родина, ветеранська організація, вся 370-тисячна громада Солом’янського району – пішла з життя унікальна людина унікального покоління з унікальними особистими якостями», - сказав під час траурної церемонії Дмитро Андрієвський.

455W9425

20-річним юнаком Іван Іванович пішов на фронт і закінчив війну в Берліні. Закінчив Героєм, із сотнею бойових вильотів. Після цього – ще 30 років, відданих збройним силам. В 1974 році, коли І.І. Селіфонов вийшов у відставку, він продовжив активне громадське життя.

AKUZ6388

 «Для мене було великою честю знати Івана  Івановича, спілкуватися з ним. Всім нам належить ще багато працювати, щоб бути гідними його пам’яті. Зробимо все для того, щоб пам'ять про Героя завжди була з нами», - зазначив народний депутат України.

ALK 4793

Голова району Ігор Довбань повідомив, що подасть клопотання мерові Києва Віталію Кличку про присвоєння одній з вулиць Солом’янського району імені льотчика Селіфонова.

Все життя Івана Івановича – від героїчних воєнних років до останніх днів – це життя справжнього патріота, воїна, Героя. Для всіх нас це приклад того, як треба жити, боротись, захищати свою Вітчизну.

ALK 4399

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online