Головна / Новини / У Центральному РАЦСі відсвяткували ювілейне весілля 6 сімей Солом’янського району

У Центральному РАЦСі відсвяткували ювілейне весілля 6 сімей Солом’янського району


 

У День закоханих у Центральному відділі державної реєстрації шлюбів Головного територіального управління юстиції у місті Києві відбулася надзвичайна подія. Шість сімейних пар Солом’янського району відсвяткували ювілейне весілля.

ALK 6741

Абраменко Віктор Миколайович та Світлана Лаврентіївна, Яценко Іван Аврамович та Ольга Антонівна, Шевченко Анатолій Ілліч та Людмила Олександрівна, Гайові Володимир Максимович та Алла Іванівна, Бондар Юхим Семенович та Тамара Степанівна, Гула Володимир Іванович та Світлана Костянтинівна прожили у шлюбі вже понад 50 років. Сьогодні у Центральному РАЦСі вони отримали нові свідоцтва та пам’ятні подарунки.

ALK 6839

З урочистою подією молодят привітали прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр юстиції Павло Петренко, начальник столичної юстиції Станіслав Куценко та голова Солом’янського району Ігор Довбань.

ALK 6432

«Об’єднання сердець робить цей світ добрішим, теплішим та світлішим. Бажаю всім вам міцного здоров’я і довгих років життя», - сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

ALK 6643

«Як казав французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері, кохати – це не означає дивитися один на одного. Кохати – це разом дивитися в одному напрямку. Саме через те, що ви вже понад півстоліття дивитися в одному напрямку, ми сьогодні святкуємо ваше весілля. Від щирого серця вітаю із цим святом!» - привітав подружжя Дмитро Андрієвський.

ALK 6974

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online