Головна / Новини / Віталій Кличко та Дмитро Андрієвський перевірили, як функціонує після капітального ремонту шляхопровід у Солом’янському районі

Віталій Кличко та Дмитро Андрієвський перевірили, як функціонує після капітального ремонту шляхопровід у Солом’янському районі


Капітальний ремонт шляхопроводу на перетині проспекту Комарова та бульвару Вацлава Ґавела став важливою частиною реконструкції транспортної інфраструктури Солом’янського району. 

ALK 5976

Цей об’єкт не знав ремонту понад 40 років і перебував в аварійному стані. Роботи з його реконструкції були завершені у кінці 2018-го. Як результат – мешканці району отримали повністю відновлений шляхопровід.

viber imageю

Зупинка швидкісного трамваю перетворилася на зручну станцію із затіняючою плівкою на даху, кількома рівнями сучасного енергоощадного  освітлення.

Зупинка трамваїв 14 і 15 теж має сучасний вигляд, стала комфортною для пасажирів.

viber image1

Для зручності маломобільних груп населення та пасажирів з маленькими дітьми невдовзі запрацюють два підйомники.

“Ця станція швидкісного трамваю є однією з трьох, що вже побудовані. Цього року маємо плани зробити ще 9 станцій, які відповідатимуть європейським критеріям, - сказав мер Києва Віталій Кличко. - Дякую депутату Верховної Ради від Солом'янського району Дмитру Андрієвському за те, що стільки уваги приділяється Солом'янці”.

viber image

Люди, які спілкувалися з Віталієм Кличком і Дмитром Андрієвським, щиро дякували за позитивні зміни в найбільшому районі столиці.

“Крок за кроком будемо й далі оновлювати рідний район”, - запевнив народний депутат.

viber imageоГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online