Головна / Новини / У кінотеатрі «Супутник» для бійців 101-ї бригади охорони Генштабу продемонстрували фільм «Крути 1918»

У кінотеатрі «Супутник» для бійців 101-ї бригади охорони Генштабу продемонстрували фільм «Крути 1918»


 

 

Поєднання якісного дозвілля і воєнно-патріотичного виховання – річ необхідна, особливо у теперішній час. Саме тому, за сприяння народного депутата України Дмитра Андрієвського, депутата Київради Вячеслава Непопа, Соломянської РДА і кінотеатру «Супутник» був організований перегляд історичного фільму «Крути 1918». Глядачами стали 243 військовослужбовця 101-ї бригади охорони Генерального штабу України.

ALK 5314

Подивитися картину Костянтина Коновалова важливо для кожного із нас, бо вона відображає реальні події, які відбувалися 29 січня 1918 року. Тоді молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. Поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі.

ALK 5278

«Ми і сьогодні вважаємо кожного учасника бою під Крутами героєм. Від тих подій залежала сьогоднішня незалежність нашої держави», - зауважив Дмитро Андрієвський.

«Тоді, 100 років тому, українці, розсварені і обмануті, свою незалежність втратили. І набагато років втратили власну державу. Зараз я вірю в те, що ми з вами збудували нове сучасне військо, захистили свою мову, створили власну незалежну церкву. Ми ніколи не повторимо помилок минулого», - додав народний депутат.

ALK 5305

Після перегляду військовослужбовці не приховували емоцій.

«Ми не завжди знаємо про найважливіші сторінки історії нашої країни. Тому такі фільми – це хороший спосіб підвищити свій рівень обізнаності», - поділився враженнями військовий Владислав Костиренко. «А якщо б у всіх українців був такий рівень патріотизму, як у героїв фільму «Крути», анексії Криму і війни на Сході просто не було», - вважає хлопець.

ALK 5096

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online