Головна / Новини / 30-та річниця виведення військ із Афганістану: сім’ї загиблих і ветерани війни отримали допомогу від Дмитра Андрієвського

30-та річниця виведення військ із Афганістану: сім’ї загиблих і ветерани війни отримали допомогу від Дмитра Андрієвського


У День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів помічник народного депутата Дмитра Андрієвського Руслан Кисіль привітав представників Спілки ветеранів Афганістану Солом’янського району.

ALK 4455

Рік відзначився особливою датою: це вже 30-та річниця виведення наших військ з Афганістану. Через цю війну пройшли більше 150 тисяч українців. Понад чотири тисячі наших співвітчизників повернулися інвалідами, більше трьох тисяч - загинули. Точна кількість жертв невідома навіть сьогодні. 

ALK 4592

«Дмитро Андрієвський не з чуток знає про цю війну. У мотоманевреній групі прикордонних військ він забезпечував охорону «дороги життя» - комунікацій і мосту через Амудар'ю між Термезом і Хайратоном, а також військову базу в Хайратоні. На війні він отримав поранення», - сказав Руслан Кисіль.

ALK 4811

За дорученням народного депутата три сім’ї загиблих воїнів отримали матеріальну допомогу. Два учасника бойових дій, Віктор Олексишин і Ігор Кудрявченко, були нагороджені грамотами та грошовою допомогою. 

ALK 4647

«У нашому Солом’янському районі дуже багато військових. Завдяки їх мужності та відданості, ми крок за кроком перемагаємо у битві за свою незалежність. І величезний внесок у нашу перемогу зробили саме ветерани Афгану, які з Майдану пішли воювати на Схід», - зауважив Дмитро Андрієвський.

В свою чергу, голова Солом’янської спілки ветеранів Афганістану Олександр Сюрха нагородив Дмитра Андрієвського медаллю «Честь, Мужність, Пам`ять». 

ALK 4463Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online