Головна / Новини / У Солом’янській РДА відбулася зустріч Дмитра Андрієвського з бізнесменами району

У Солом’янській РДА відбулася зустріч Дмитра Андрієвського з бізнесменами району


Народний депутат України Дмитро Андрієвський разом із головою Солом’янської районної державної адміністрації Ігорем Довбанем зустрілися з членами Асоціації середнього та малого бізнесу.

ALK 2542

Розмова проходила в рамках круглого столу, тож підприємці змогли напряму поставити всі запитання, які їх турбували.

Більшість локальних запитань стосувалися проблем з нестачою професійних кадрів та криміногенної ситуації в районі. Глобально підприємців турбують високі податки.

ALK 2757

«Якщо знизити податкове навантаження, можна розширювати базу оподатковувань. Саме тому ще в жовтні 2015 року мною разом із колегами був поданий законопроект «Про внесення змін до податкового кодексу України щодо податкової лібералізації», в якому пропонується знизити ставки податків на прибуток підприємств та додану вартість до 15% та ряд інших положень щодо зменшення навантажень на бізнес», - сказав Дмитро Андрієвський.

Разом із тим, голова Соломянської РДА Ігор Довбань і нардеп Дмитро Андрієвський запропонували бізнесменам і далі проводити такі зустрічі.

ALK 2500

«Діалог бізнесу і влади для нас надзвичайно важливий. Наші підприємці – це ті люди, які створюють реальні робочі місця, сплачують податки і виводять економіку України на новий рівень. Ми, в свою чергу, будемо їм в цьому допомагати», – додав народний депутат.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online