Головна / Новини / Військовослужбовці відзначили роботу Дмитра Андрієвського подякою

Військовослужбовці відзначили роботу Дмитра Андрієвського подякою


 

Військовослужбовці мережі фельд’єгерсько-поштового зв’язку Збройних Сил України відзначили підтримку з боку народного депутата України Дмитра Андрієвського подякою.

podyaka andrievskiy 4

Зі словами вдячності за привітання військовослужбовців мережі фельд’єгерсько-поштового зв’язку, що виконують завдання на території Донецької та Луганської областей, з новорічними святами звернувся начальник військ зв’язку Збройних сил України, генерал-майор Володимир Рапко.

podyaka andrievskiy 2

“Дякуємо вам за турботу та виявлену увагу до військовослужбовців Збройних Сил України. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, радості, добра, успіхів у всіх справах та мирного неба над головою!” - зазначив генерал-майор Володимир Рапко.

podyaka andrievskiy 3

З 2014 року народний депутат України Дмитро Андрієвський надає допомогу підрозділам на передовій. Серед них, зокрема, і 12-й батальйон територіальної оборони, окремий мотопіхотний батальйон 26-ї окремої Бердичівської артилерійської бригади Сухопутних військ України, 95-я Житомирська аеромобільна бригада, 101-а бригада охорони Генерального штабу Збройних Сил України, 25-й окрема бригада національної гвардії та інші.

podyaka andrievskiy 1

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online