Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у зустрічі з представниками будівельної галузі та профільними Асоціаціями

Дмитро Андрієвський взяв участь у зустрічі з представниками будівельної галузі та профільними Асоціаціями


photo 2018 11 07 16 39 12

Народний депутат України Дмитро Андрієвський взяв участь у зустрічі з представниками будівельної галузі та профільними Асоціаціями у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, на якій обговорювалось питання децентралізації і дерегуляції ДАБІ.

У Мінрегіоні відбулася важлива зустріч з представниками будівельної галузі та профільними Асоціаціями. Темою нашої дискусії стало створення прозорих і рівних умов у системі держархбудконтролю.” - підкреслив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

photo 2018 11 07 16 39 14 2

Державна архітектурно-будівельна інспекція представила відкриту он-лайн платформу «ПРОЗОРА ДАБІ», як публічний інструмент ефективного регулювання містобудівної діяльності.

Така ініціатива ДАБІ є надзвичайно важливою й актуальною, адже боротьба із корупцією - важлива складова на шляху до розбудови демократичної, європейської держави. Як голова Комітету зазначу, що на законодавчому рівні ми також робитимемо усе від нас залежне, щоб містобудівна галузь мала гідну підтримку.” - наголосив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

photo 2018 11 07 16 39 15

Також учасники обговорили необхідність ухвалення першочергових законопроектів, в рамках дерегуляції у будівельній сфері та містобудуванні.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online