Головна / Новини / Працівники сфери освіти і медики Солом’янського району поїдуть на відпочинок і оздоровлення у санаторій “Радон”

Працівники сфери освіти і медики Солом’янського району поїдуть на відпочинок і оздоровлення у санаторій “Радон”


111

Працівники сфери освіти і медики Солом’янського району поїдуть на відпочинок і оздоровлення у санаторій “Радон”. Про це повідомив народний депутат України Дмитро Андрієвський на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

222

Лікарі й освітяни - еліта нашого суспільства. Від них залежать дві головні складові нашого майбутнього - здоров`я та якісна освіта наших дітей. Тому сьогодні, на зустрічі з освітянами та медиками Солом’янського району зробив приємний та корисний сюрприз для працівників цих галузей - відпочинок і оздоровлення у санаторії «Радон»” - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

333

Народний депутат України Дмитро Андрієвський також відзначив необхідність підтримки працівників сфер освіти і медицини, оскільки вони є вкрай важливими для українського суспільства.

444

Праця вчителя й лікаря - важка й відповідальна, тому відпочинок є запорукою їхнього здоров`я, гарного настрою та продуктивної роботи!” - підкреслив Дмитро Андрієвський.

555Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online