Головна / Новини / Кандидат-опозиціонер Дмитро Андрієвський отримав дзвінки з погрозами, - Kyiv Post

Кандидат-опозиціонер Дмитро Андрієвський отримав дзвінки з погрозами, - Kyiv Post


Кандидат у народні депутати від об’єднаної опозиції «Батьківщина» Дмитро Андрієвський отримав телефонні дзвінки з погрозами. Про це пише Kyiv Post з посиланням на політика.

За словами опозиціонера, 4 серпня йому зателефонувала людина, що назвалася «доброзичливцем» та повідомила, що не радить відомому політику брати участь «у цій небезпечній грі». На уточнююче запитання, про яку гру йде мова, людина відповіла, що «за цим стоять небезпечні люди».

Як повідомляє Kyiv Post, після реєстрації кандидатом від ВО «Батьківщина» у Солом’янському районі столиці, Андрієвський зіштовхнувся і з іншими «технологіями» влади. Протягом десяти років депутатства у Київраді Дмитро Андрієвський регулярно проводив зустрічі з освітянами, на яких обговорювалися проблеми шкіл та дитячих садочків, депутат допомагав у підготовці закладів освіти до нового навчального року. Однак цьогоріч директори шкіл буквально залякані адміністрацією району та бояться, що зустрічі з представниками опозиції коштуватимуть їм посад.

Дмитро Андрієвський запевнив, що не збирається закривати очі на подібні порушення закону. Наразі за фактом телефонних погроз направлено звернення до прокуратури, міліції та заступника генерального прокурора Києва.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online