Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав громаду Солом'янського району з Днем звільнення України від фашистських загарбників

Дмитро Андрієвський привітав громаду Солом'янського району з Днем звільнення України від фашистських загарбників


 

1 2

Народний депутат України Дмитро Андрієвський привітав  громаду Солом'янського району з Днем звільнення України від фашистських загарбників під час урочистих заходів присвячених 75-й річниці звільнення України.

2 2

«Все гине - слава не поляже», - сказав Кобзар. Ці його слова - про кожного воїна, який захистив свою Батьківщину. І сьогодні дійсно ми розуміємо, що ніколи не поляже слава мільйонів українців, які загинули за свою Батьківщину і за наше майбутнє.” - наголосив народний депутат України Дмитро Андрієвський у своєму виступі.

4 2

Дмитро Андрієвський відзначив історичні паралелі між ветеранами Другої світової війни і ветеранами сучасної війни за незалежність України.

5 2

Серед наших поважних, дорогих, ветеранів Другої світової є ветерани сучасної війни за незалежність України, багато молоді і багато українських військових. Тих, хто продовжує славетні справи своїх прадідів. Вони є запорукою незалежності і цілісності нашої держави.” - підкреслив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

3 2

Окрім громади Солом’янського району в урочистих заходах взяли участь працівники Національної поліції і військовослужбовці. До покладання квітів долучився і голова Солом’янської РДА Максим Шкуро, а також депутат Київської міської ради В’ячеслав Непоп.

6

Ми шануємо і пам'ятаємо кожного воїна, який виконав свій обов'язок і захистив Батьківщину навіть ціною власного життя. Вічна слава полеглим. Слава нашим ветеранам, слава українським Збройним силам і Слава Україні!” - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online