Головна / Новини / Дмитро Андрієвський виступив перед військовими 101-ої бригади перед їх ротацією у зону ООС

Дмитро Андрієвський виступив перед військовими 101-ої бригади перед їх ротацією у зону ООС


 

1

Народний депутат Дмитро Андрієвський виступив перед військовослужбовцями 101-ої бригади охорони Генерального Штабу перед їх ротацією у зону проведення ООС.

Ми провели наших воїнів до зони ООС. Славетна 101-ша бригада з перших днів бойових дій на Донбасі на найвищому рівні виконує свій конституційний обов'язок і я впевнений, що кожен з них гідний бойових традицій цього підрозділу.” - зазначив Дмитро Андрієвський.

2

Народний депутат Дмитро Андрієвський також наголосив на тому, що всі зусилля української влади спрямовані на досягнення миру, але не будь-якою ціною, а шляхом перемоги.

Як казав колись Вінстон Черчіль: “Перемогу не можна гарантувати, її можна тільки вибороти”. Тому єдиним гарантом незалежності нашої держави є наші Збройні Сили, славетною частиною якої є саме 101-ша бригада.” - підкреслив у своєму виступі Дмитро Андрієвський.

3

Команда Народного депутата України Дмитра Андрієвського активно допомагає військовим протягом багатьох років. Цього разу Народний депутат України Дмитро Андрієвський і депутат Київської міської ради В’ячеслав Непоп також передали військовослужбовцям необхідні речі, про що В’ячеслав Непоп зазначив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

photo 2018 10 23 16 58 58

Під час цієї ротації ми передали на схід усе, про що нас просили: інструменти для ремонту автомобілів, чай-каву, гігієнічні засоби та засоби для прання, батарейки, машинки для стриження волосся, канцелярські товари. Повертайтеся швидше, повертайтеся живими та здоровими!” - написав депутат Київської міської ради В’ячеслав Непоп.

4

За участі Народного депутата Дмитра Андрієвського була відремонтована після пожежі казарма військовослужбовців 101-ої бригади охорони Генерального Штабу, а також налагоджене систематичне постачання волонтерської допомоги для військовослужбовців. Послідовності Дмитро Андрієвський дотримується і під час голосувань у Верховній Раді України.

5

Запевняю, що наша команда, як і завжди, допомагатиме військовим. Зокрема, у залі Верховної Ради, де ми приймаємо закони, котрі гарантують права українського військового, де ми вже сьогодні розглядаємо державний бюджет на наступний рік і значно збільшуємо всі його показники в тому числі грошове утримання, заробітну плату, фінансування закупівель нової техніки й озброєння.” - зазначив Народний депутат Дмитро Андрієвський у своєму виступі перед військовослужбовцями.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online