Головна / Новини / Дмитро Андрієвський виступив на IV Міжнародному екологічному форумі

Дмитро Андрієвський виступив на IV Міжнародному екологічному форумі


photo 2018 09 13 11 51 10

Народний депутат України Дмитро Андрієвський виступив на IV Міжнародному екологічному форумі «Вода та енергія», що відбувся у Львові.

Важко знайти сферу людської діяльності настільки взаємозалежну з екологією, як водопостачання. За умови забруднення дуже важко забезпечити належну якість води, в той же час водопостачання та водовідведення є надзвичайно потужним фактором впливу на екологічну ситуацію.

photo 2018 09 13 11 51 12

«Зазначу, що цю каденцію ми починали з вирішення надзвичайної екологічної загрози пов’язаної з перенавантаженням Бортницької станції аерації, у випадку руйнування якої зоною екологічного лиха було б все придніпров’я.Завдяки злагодженій роботі парламенту, Уряду, Києва, Київського водоканалу нам вдалося розпочати реалізацію Угоди з Урядом Японії  по реконструкції БСА», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Сьогодні форум почався з  обговорення нових законів «Про оцінку впливу на довкілля» та «Про стратегічну екологічну оцінку».

Ми маємо рухатися вперед переходячи на технології, які несуть менше загрози навколишньому середовищу, впроваджувати нові технології очистки стічних вод, зменшувати енергоспоживання.

photo 2018 09 13 11 51 15

Переконаний, що спільними зусиллями ми реалізуємо всі амбітні цілі, незважаючи на ті виклики з якими сьогодні стикається екологічна галузь.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online