Головна / Новини / За підтримки народного депутата України Дмитра Андрієвського у НТУУ КПІ ім. І. Сікорського, відбулися фестивалі «ТехноАртКПІ» та «КиївЕкстрімФест»

За підтримки народного депутата України Дмитра Андрієвського у НТУУ КПІ ім. І. Сікорського, відбулися фестивалі «ТехноАртКПІ» та «КиївЕкстрімФест»


photo 2018 10 03 11 27 20

За підтримки народного депутата України Дмитра Андрієвського у НТУУ КПІ ім. І. Сікорського, відбулися фестивалі «ТехноАртКПІ» та «КиївЕкстрімФест».

photo 2018 10 03 11 27 29

ТехноАртКПІ - перший фестиваль інженерії та мистецтва, котрі у сучасному світі не існують окремо. Самі студенти НТУУ КПІ називають ТехноАртКПІ «Фестивалем найщиріших мрійників, які втілюють у життя ідеї, що раніше здавалися фантастикою». Другий фестиваль - КиївЕкстрім Фест – перший КПІшний фестиваль екстремальних видів спорту. На цих заходах зібрали найцікавіші розробки, що народилися у стінах Політехнічного університету. 

photo 2018 10 03 11 27 46

«Творчість - це не коли ви робите щось знайоме. Це коли ви створюєте те, що ніколи не існувало до цього», - сказав відомий винахідник, співзасновник компанії Apple Стів Возняк. Тож побажаємо нашим студентам творчого натхнення і невичерпного ентузіазму на шляху до мрії. Ми ж, у свою чергу, завжди їх підтримаємо!»,- наголосив Дмитро Андрієвський. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online