Головна / Новини / Відкриття навчально-наукового інституту фізкультури та спортивно-оздоровчих технологій в НУОУ ім. І. Черняховського.

Відкриття навчально-наукового інституту фізкультури та спортивно-оздоровчих технологій в НУОУ ім. І. Черняховського.


photo 2018 10 03 11 19 03

Народний депутат України Дмитро Андрієвський відвідав урочистості з нагоди презентації Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій в Національному університеті оборони України ім. І. Черняховського. 

photo 2018 10 03 11 19 07

Спортивна підготовка є важливою складовою підготовки кожного військовослужбовця. Я з власного досвіду пам'ятаю як її рівень визначав готовність виконати свій військовий обов'язок. І сьогодні як українські військові, так і українські спортсмени постійно демонструють високі досягнення.

photo 2018 10 03 11 19 14

Дмитро Андрієвський запевнив особовий склад, що парламент буде і надалі робити все для того, щоб підтримати наших військових, які є єдиним надійним гарантом територіальної цілісності й незалежності нашої держави. 

photo 2018 10 03 11 19 05

«За перший тиждень роботи 9-і сесії, депутати прийняли низку законів, які зробили серйозні кроки по підтримці наших ЗСУ. У першому читанні проголосовано за закон який змінює статут наших ЗСУ, що має на меті підняти бойовий дух наших військових.  Прийнято  закон, який значно розширює соціальні гарантії для військовослужбовців. Мова йде про те, що військовослужбовці котрі звільнилися з ЗСУ, але отримали важкі травми чи захворювання, прирівнюватимуться фактично до умов тих військовослужбовців, які продовжують службу»,- зазначив політик. 

photo 2018 10 03 11 19 09

Також прийнято закон, що ліквідує гендерну нерівність у ЗСУ. Після його підписання Президентом, жінки які служать у ЗСУ, будуть мати однакові права із чоловіками-військовими. У тому числі, це стосується специфіки виконання бойових завдань; підвищується віковий бар’єр для укладання контрактів із ЗСУ до 50 років, що дасть можливість займати відповідні посади та отримати найвищі військові звання. 

photo 2018 10 03 11 19 16

«Звичайно цей закон не означає що ми хочемо перекласти на плечі наших жінок більше навантаження, чи сховатися під час бою за їх спинами. Ні. Але сьогодні, коли Верховна Рада конституційно закріплює курс України на Євроатлантичну інтеграцію, ми нарешті прибрали будь-яку гендерну нерівність у війську. Щиро бажаю нашим воїнам гідного виконання воїнського обов’язку! Слава Україні!», - наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online