Головна / Новини / Дмитро Андрієвський і депутати Київради привітали педагогів Солом’янського району з Днем працівників освіти

Дмитро Андрієвський і депутати Київради привітали педагогів Солом’янського району з Днем працівників освіти


ALK 4962

Народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради Солом`янського району привітали освітян із прийдешнім професійним святом – Днем учителя.

ALK 5039«Ще дві з половиною тисячі років тому мислитель древності, засновник першої в Китаї приватної школи Конфуцій далекоглядно стверджував:«Якщо ваш план на рік - садіть рис. Якщо ваш план на десятиліття - садіть дерева. Якщо ваш план на все життя - вчіть дітей». І справді, більшість з нас результати своєї роботи бачить дуже швидко. А щоб відчути результати роботи вчителя, треба працювати роками і десятиліттями. Щиро дякую кожному з вас за надзвичайно кропітку відповідальну роботу», - звернувся до присутніх у залі Центру дитячої та юнацької творчості педагогів, а в їхній особі - до майже 7 тисяч вчителів Солом`янки Дмитро Андрієвський.

ALK 5496Приємною окрасою свята став концерт мистецьких номерів вихованців Центру дитячої та юнацької творчості.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online