Головна / Новини / У Солом’янському районі Києва відбулися заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У Солом’янському районі Києва відбулися заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


1


Команда народного депутата України з фракції «Блок ПетраПорошенка» Дмитра Андрієвського, спільно з усією Солом’янською громадою, відзначили День пам'яті та примирення

.2

 Цей день відзначається в Україні так, як і в десятках інших країн, вусіх куточках Землі. Згадали тих хто загинув в роки Другої Світової,згадали загиблих і нізько вклонилися героям-переможцям.

3

«У битвах Другої Світової на фронті та в тилу, загинуло більше 8мільйонів українців. Вони віддали своє життя за майбутнє нашоїдержави, за майбутнє кожного з нас!

4

Ну а наші шановні ветерани ісьогодні є взірцем для сучасних українських воїнів , для тих кто зі зброєюв руках захищає незалежність і України!», - наголосив ДмитроАндрієвський.

6

 До привітань долучилися депутати Київради Вячеслав Непоп,Максим Конобас, Сергій Пилипенко, Руслан Кисіль, КерівництвоСолом’янської РДА.

5

 А 9 травня, як і кожного року, традиційно, у День перемоги наднацизмом в Другій Світовій війні, Дмитро Андрієвський та його команда,привітали ветеранів Солом’янського району з Днем перемоги наднацизмом у Другій світовій війні, відвідали їхні  домівки та надалидопомогу.7

 «Кожен з нас пам’ятає ту ціну, яку Україна сплатила за мир. І для наснадзвичайно важливо особисто подякувати героям, привітати зі святомта приділити час дружньому спілкуванню», - зазначив ДмитроАндрієвський.

 8

Пам’ятаємо. Перемагаємо.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online