Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів виїзну нараду Комітету з Асоціацією міст України

Дмитро Андрієвський провів виїзну нараду Комітету з Асоціацією міст України


456789

На одному з майданчиків #InterBuildExpo - 2018, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський, провів виїзну нараду Комітету з асоціацією міст України.

На засіданні було піднято ряд важливих питань.

В ході підготовки до ІІ читання законопроекту N6403 щодо планувальної документації було запропоновано ряд суттєвих доповнень, які вважаємо необхідним обговорити з органами місцевого самоврядування.
Перш за все, це пропозиція Мінрегіону щодо запровадження посади головного архітектора в ОТГ.

4567

Друге важливе питання, яке виникло при доопрацюванні законопроекту це неузгодженість законодавства, яке регулює розроблення планів розвитку окремих галузей. Ми маємо ситуацію коли розвиток кожного елементу інфраструктури планується, окремо. Як приклад можна навести транспортну інфраструктуру, коли розвиток портів планується без прив’язки до розвитку даорі та залізної дороги і при цьому відсутні механізми узгодження цих планів з плануванням на місцевому рівні.

«Важливим нововведенням є пропозиція, яка передбачає при проведенні громадського обговорення на першому етапі узагальнення пропозицій громадськості щодо планувальної документації та їх відображення в завданні на проектуванні. Обговорили й аналіз ситуації з відкритістю документації з просторового планування та можливі шляхи для вдосконалення містобудівного кадастру, а також, шляхи подальшої реформи Держархбудконтролю. Дякую усім учасникам засідання за конструктивну дискусію!», - наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online