Головна / Новини / Солом’янська района в м. Києві організація партії БПП «Солідарність» була визнана кращою у 2017 році

Солом’янська района в м. Києві організація партії БПП «Солідарність» була визнана кращою у 2017 році


111 03

За підсумками роботи у 2017 році, Солом‘янська районна в м. Києві організація партії БПП «Солідарність» визнана кращою. Про це, зокрема, заявив народний депутат України від фракції БПП «Солідарність» Дмитро Андрієвський.

111 02

«Наша команда – краща! Це стало можливим завдяки злагодженій та ефективній роботі нашої команди. Сьогодні, у моїй депутатській приймальні, відбулася партійна нарада, в рамках проекту «Підтримка боротьби за незалежність України». Мета проекту - зміцнення обороноздатності країни та формування системи національної безпеки.» - підкреслив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

За рік Солом’янська районна в м. Києві організація партії БПП «Солідарність» продемонструвала системну підтримку волонтерському пункту «Вокзал-Київ», а також підшефній 101-й бригаді охорони Генерального Штабу й інших військових частин, регулярно надаючи допомогу, як для потреб фронту, так і для родин військовослужбовців.

111 01

«Як лідери напрямку допомоги воїнам АТО, ми отримали гуманітарну допомогу на суму 20 000 гривень, зібрану київськими партійцями, яку передамо підшефній 101-й бригаді. На хлопців чекає ротація, тож ця допомога стане їм у нагоді. Разом ми робимо важливу справу та впевнено крокуємо до перемоги! Дякую усім причетним!» - наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online