Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав жінок-військових зі святом 8-го березня

Дмитро Андрієвський привітав жінок-військових зі святом 8-го березня


8ч 1

У Національному університеті оборони ім. І. Черняховськогожінок-військових, слухачів та викладацький склад університету оборони ім. І. Черняховського привітали зі святом 8-го березня. До привітань  долучилися народний депутат України Дмитро Андрієвський, представник Української Православної Церкви Київського Патріархату і начальник університету оборони ім. І. Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

8ч 2

«Саме у стінах університету оборони, народжується справжня еліта українського війська. І особливу роль у ньому відіграють наші відважні та героїчні жінки. Генріх Гейне, видатний поет казав про те, що жінки творять історію. Отак і вони, своєю щоденною службою на благо нашої держави, своїм невичерпним патріотизмом, творять історію університету, нашого рідного Солом'янського району, нашої столиці і головне - Української держави» - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

8ч 3

Під час урочистостей також презентували фільм про жінок університету, а самим жінкам було презентовано заохочувальні грамоти, зокрема від народного депутата України Дмитра Андрієвського.

8ч 4

«За чотири роки бойових дій на сході України, жінки, що служили й продовжують службу у нашому війську, неодноразово виявляли справжню мужність та героїзм, берегли вірність присязі та своїми щоденними справами наближали й наближають нашу перемогу.Дорогі наші жінки, без кожної з вас, перемог у цій історії було б набагато менше. І я щиро вітаю всіх вас з наступаючим святом.Ви не тільки надихаєте і підтримуєте чоловіків. Кожна з вас є взірцем виконання службового і воїнського обов'язку. Ми пишаємося вами! Слава кожній із вас і слава Україні!» - підкреслив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

8ч 5Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online