Головна / Новини / Дмитро Андрієвський відвідав підприємство «Вент-Сервіс»

Дмитро Андрієвський відвідав підприємство «Вент-Сервіс»


вент 1

Народний депутат України Дмитро Андрієвський відвідав завод-виробник енергоефективного обладнання для вентиляції і кондиціонування «Вент-Сервіс» та поспілкувався з працівниками заводу.

вент 2

«Цей завод є виробником енергоефективного обладнання для вентиляції та кондиціонування. Завод є лідером ринку по виготовленню повітрооброблюючих установок.Тут забезпечили робочими місцями з гідними заробітними платами 380 спеціалістів. Як народний депутат, відповів на запитання працівників підприємства та подякував керівництву заводу за створення нових робочих місць та сумлінну сплату податків, завдяки яким, наповнюється міський бюджет.» - зазначив Дмитро Андрієвський.

вент 3

Продукція підприємства постачається в 14 країн світу, яка загалом очищає близько 104 250 000 метрів кубічних на годину.

вент 5

Зустріч представників підприємства із народним депутатом України та головою Солом‘янського району Максимом Шкуро, було організовано у співпраці з громадською спілкою «Асоціація малого та середнього бізнесу Солом‘янського району».

вент 7

«Дякую Асоціації малого та середнього бізнесу Солом‘янського району за організацію плідної зустрічі. Впевнений, що діалог влади, бізнесу та громадськості є запорукою економічного розвитку та зростання!» - підкреслив Дмитро Андрієвський.

вент 4Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online