Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з командою депутатів Київради від Солом’янського району надали допомогу волонтерському пункту «Вокзал-Київ»

Дмитро Андрієвський разом з командою депутатів Київради від Солом’янського району надали допомогу волонтерському пункту «Вокзал-Київ»


photo 2018 02 23 13 35 47

Народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з командою депутатів Київради від Солом‘янського району Вячеславом Непопом, Максимом Конобасом, Сергієм Пилипенко, надали допомогу волонтерському пункту «Вокзал-Київ». Пункт функціонує в цілодобовому режимі і в ньому можна провести час в очікуванні потягу.

photo 2018 02 23 13 35 39

"Саме волонтери пункту «Вокзал-Київ» першими зустрічають наших воїнів у столиці. Тут для них завжди є затишне місце для відпочинку, гарячі обіди, ароматна кава і тепле слово підтримки." - зазначив Дмитро Андрієвський.

photo 2018 02 23 13 35 42

Упродовж дня цей волонтерський пункт приймає по кілька сотень людей, у своїй группі в соціальній мережі Facebook волонтери викладають графік чергувань і необхідних речей. Народний депутат подякував волонтерам пункту "Вокзал-Київ" за допомогу учасникам бойових дій.

photo 2018 02 23 13 35 37

"Сьогодні ми передали волонтерам чай, каву, цукор, солодощі, пиріжки. Дякую волонтерському пункту за допомогу учасникам бойових дій. Для нас завжди радісно підтримати їх чудову ініціативу. Кожен може долучитися і допомогти «Вокзал-Київ». Людяність, чуйність і взаємопідтримка - надзвичайно важливі сьогодні якості, які роблять життя кожного світлішим." - підкреслив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online