Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав лауреатів іменної стипендії

Дмитро Андрієвський привітав лауреатів іменної стипендії


26733829 1575432942572568 5403563207500165853 n

Народний депутат України привітав старшокласників НТУУ КПІ ім. І. Сікорського, лауреатів іменної стипендії Софію Докшину і Дмитра Дударчука зі здобуттям іменної стипендії.

Іменна стипендія Дмитра Андрієвського для найкращих студентів Київської Політехніки є вагомою підтримкою студентства, з боку політика.

“У КПІ я здобув ті знання та досвід, які у подальшому знадобилися мені у житті. Сьогодні ж, вважаю своїм обов’язком підтримувати обдарованих студентів Політеху. Адже саме за ними майбутнє України!” - зазначив Дмитро Андрієвський.

З 2010 року щопівріччя найкращі студенти, які досягли неабияких успіхів в навчанні, отримують іменну стипендію Дмитра Андрієвського. Станом на сьогодні, розмір стипендії складає 2 тисячі гривень на місяць для одного стипендіата. Іменна стипендія від Дмитра Андрієвського це одна з багатьох ініціатив народного депутата України відносно власної  Alma Mater, який є постійним меценатом КПІ ім. І. Сікорського.

“Вітаю нових лауреатів іменної стипендії - Софію Докшину і Дмитра Дударчука. Протягом поточного навчального півріччя, вони отримуватимуть по 2 тисячі гривень на місяць. Впевнений, така підтримка буде корисною для них. Бажаю успіхів у навчанні!” - підкреслив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online