Головна / Новини / Дмитро Андрієвський відвідав урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав​ та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану

Дмитро Андрієвський відвідав урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав​ та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану


1 1

Народний депутат України Дмитро Андрієвський відвідав урочисті заходи присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 29-ї річниці виведення військ з Афганістану.

2 1

"Саме ветерани Афгану заклали ті бойові традиції українського війська, які потім стали у нагоді, коли у наші життя знову увірвалася війна.  Тоді, коли у нашій державі настали складні часи - саме воїни-афганці одними з перших підставили своє міцне плече. Зусиллями багатьох наших бойових побратимів, які знову стали у стрій, вдалося відродити Збройні Сили України." - підкреслив Дмитро Андрієвський.

6 1

Народний депутат Дмитро Андрієвський подякував Пезиденту України Петру Порошенку, який сьогодні привітав та нагородив ветеранів-афганців на урочистому заході в Будинку офіцерів.

3 1

"Для мене, як для людини, яка вперше зіткнулася з війною ще у 19-річному віці, це надзвичайно важливо та приємно. День виведення військ з Афганістану - дата назавжди закарбована у пам`яті тисячі українців. Шана і подяка воїнам за вірність присязі, героїзм та гідне виконання військового обов’язку!​" - зауважив Дмитро Андрієвський.

4 1

"Багато з ветеранів-афганців віддали життя, захищаючи нашу Вітчизну зі зброєю в руках!" - підкреслив президент України Петро Порошенко.

5 1

Виступаючи перед особовим та викладацьким складом Університету оборони ім. І. Черняховського, а також гостями заходу, президент України особливо відзначив важливість досвіду воїнів-афганців для української армії у 2014 році.

7 1

Через горнило радянсько-афганської війни пройшло більше 160 000 українців. З них 2 378 загинули, в тому числі 60 вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили в полон. Поранення отримали більше 8 000 українців, з них 4 687 отримали важкі поранення і набули невиправні проблеми зі здоров'ям.

8Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online