Головна / Новини / У Солом‘янському районі привітали ветеранів Афгану

У Солом‘янському районі привітали ветеранів Афгану


1

У День учасників бойових дій на території інших державнародний депутат України Дмитро Андрієвський та голова  Солом’янської районої державної адміністрації Максим Шкуро привітали представників Спілки ветеранів Афганістану Солом’янського району.

2

«Шана ветеранам війни в Афганістані за їхню службу і вірність присязі. Вони гідно виконували свій обов'язок і проявили високі моральні якості та особистий героїзм.» - наголосив Дмитро Андрієвський.

Завжди, у найскладніші для нашої держави часи, зокрема, під час Революції Гідності та зараз, в ході Антитерористичної операції, ветерани Афганістану завжди займали патріотичну позицію. Вони одними з перших почали формувати сотні самооборони на Майдані, а вже згодом ставати до лав добровольчих батальйонів і поновлюватись на службі в Збройних Силах. 

3

«Нажаль, під час бойових дій на Донбасі, ми вже втратили понад 200 наших побратимів, які віддали своє життя за Україну.» - підкреслив політик.

На заході були присутні голова Київської міської спілки ветеранів Афганістану Микола Гончаренко і голова Солом’янської міської спілки ветеранів Афганістану Олександр Сюрха. Завершився захід під виступ Миколи Грабовського, виконавця, поета, члена Національної Спілки письменників України, учасника бойових дій в Афганістані.

5

«У нашому Солом’янському районі дуже багато військових і ми пишаємося ними та цінуємо їх внесок у розбудову України. Завдяки їх мужньості, звитязі та відданості, ми крок за кроком перемагаємо у битві за свою незалежність. І величезний внесок у нашу перемогу зробили саме ветерани Афгану.» - зазначив Дмитро Андрієвський.

6

Під час заходу членам сімей трьох загиблих була передана матеріальна допомога.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online