Головна / Новини / Відзначили 112-річчя від дня народження авіаконструктора Антонова

Відзначили 112-річчя від дня народження авіаконструктора Антонова


1

У Солом'янському районі Києва відзначили 112 років від дня народження авіаконструктора Олега Костянтиновича Антонова, творця 52 типів планерів та 22 типів літаків, що відомі усьому світові.

2

 

«Недостатньо робити літаки на рівні світових стандартів. Необхідно завжди бути попереду», - говорив Олег Антонов.І він дійсно створював літаки, які випереджали свій час.

3

 

Саме під керівництвом Антонова, розпочався Ренессанс українського авіабудування; створено найпопулярніші пасажирські лайнери та найбільші транспортні літаки, що стали символами України як авіаційної держави: АН-2 (50 років був у серійному виробництві), Ан-22 "Антей» (перший широкофюзеляжний вантажний літак), АН-124 «Руслан» (важкий транспортник), АН-70, та інші.

4

 

"Під час урочистостей, Державному музею авіації вручено наказ, про присвоєння ім’я Олега Костянтиновича Антонова." - заявив Дмитро Андрієвський.

 

Найуспішніший період життя та праці Олега Костянтиновича, нерозривно пов’язаний з Україною та Києвом. Доречі, саме у Солом’янському районі столиці, жив Антонов, по вулиці, яка нині носить його ім’я.

5

 

"Впевнений, пам`ять про видатного авіаконструктора Олега Антонова, житиме не лише у його крилатих витворах мистецтва, а і в серцях людей, для яких він став справжнім взірцем." - підкреслив Дмитро Андрієвський.

6Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online