Головна / Новини / У Солом’янському районі з’явиться новий спортивний комплекс

У Солом’янському районі з’явиться новий спортивний комплекс


1

За підтримки народного депутата України Дмитра Андрієвського, у Солом’янському районі з’явиться новий спортивний комплекс.

2

 

«Гарна новина для прихильників спорту! У рідному Солом’янському районі, на території СЗШ N67, що по Героїв Севастополя, 9 - невдовзі відкриється новий спортивний комплекс. Тут тренуватиме дітей заслужений тренер України Максим Лахманюк. Саме йому належить ідея відкриття спорткомплексу, з метою залучення дітей та молоді Солом’янського району до спорту та активного, здорового способу життя. Максим звернувся по допомогу до моєї депутатської приймальні і ми не могли пройти повз таку чудову ініціативу!», - зазначив Дмитро Андрієвський.

3

 

У залі діятимуть три секції - кікбоксинг, fitbox для дівчат, а також, популярний сьогодні CrossFit. Наразі, повністю відремонтовано приміщення спорткомплексу, замінено вікна, підлогу, виконано капітальний ремонт покрівлі,облаштовано душові кабіни, санвузли й роздягальні. Великий спортивний зал на дві зони, також вже відремонтовано. Скоро тут з`явиться спортивне обладнання та інвентар.

4

 

«Впевнений, що цей спортивний заклад буде до душі усім мешканцям Солом’янки, які небайдуже ставляться до спорту та власного розвитку! Вже навесні планується відкриття. А поки-що, чекаємо та разом слідкуємо за виконанням робіт», - наголосив Дмитро Андрієвський.

5

У Солом'янській РДА зазначили, що відповідно до статуту ОПК "Либідь" відвідувати клуб діти та молодь району будуть безкоштовно. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online