Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: «Наша команда працює над облаштуванням району, не відступаючи від мети - зробити Солом’янку комфортною для кожного»

Дмитро Андрієвський: «Наша команда працює над облаштуванням району, не відступаючи від мети - зробити Солом’янку комфортною для кожного»


1
Триває тиждень роботи з виборцями, в рамках якого, народний депутат України Дмитро Андрієвський, спільно з головою Солом’янської районної у місті Києві державної адміністрації, провів депутатський прийом мешканців мікрорайону Відрадний, Солом’янського району Києва. Прийом відвідало 70 громадян, які, зокрема, отримали й матеріальну допомогу.

2
«Радий, що завжди вдається продуктивно попрацювати із виборцями.  Поспілкувалися про плани на рік та про зміни, що відбуватимуться у районі цьогоріч. Ремонт житлового фонду, доріг, реконструкція об`єктів освіти, благоустрій парків та скверів, триватиме», - зазначив Дмитро Андрієвський.

3

Мешканці району висловили слова вдячності та підтримки народному депутату та його команді.

4

«Надзвичайно приємно було чути слова вдячності від солом’янців. Наша команда продовжує працювати над облаштуванням району, не відступаючи від спільної мети - зробити Солом’янку комфортною для кожного. Попри те, що нами зроблено багато важливих й позитивних речей, попереду все ще достатньо важливих справ. Дякую кожному за підтримку та за спілкування, завдяки якому, ми завжди тримаємо руку на «пульсі» району, - наголосив Дмитро Андрієвський.

5Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online