Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав парламентарів із урочистим закриттям VII сесії Верховної Ради України VIII скликання

Дмитро Андрієвський привітав парламентарів із урочистим закриттям VII сесії Верховної Ради України VIII скликання


1

Народний депутат України Дмитро Андрієвський Дмитро Андрієвський привітав парламентарів із урочистим закриттям VII сесії Верховної Ради України VIII скликання.

«Передусім хочу подякувати колегам за плідну та ефективну роботу у галузі законотворчості. За час сьомої сесії ми обговорили 197 питань, прийняли 94 рішення – у тому числі 62 закони прийняли в цілому, затвердили 16 постанов, 16 законів проголосували в першому читанні. Серед них, 2 Закони - за мого авторства. Це №1581-д - Проект Закону про житлово-комунальні послуги (прийнято як закон та підписано Перезидентом) і № 6403 - Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (прийнято у першому читанні)», - зазначив Дмитро Андрієвський.

2

Політик додав, що Україна впевнено рухається вперед, шляхом реформ та прогресу. Депутати підтримали освітню, медичну, судову, пенсійну реформи, реформу ЖКХ. Успішно реалізується бюджетна децентралізація, яка дійсно стала шляхом до успіху місцевих громад. В усій країні відкриваються нові школи та дитячі садочки, лікарні й амбулаторії, будуються дитячі майданчики, ремонтуються дороги. Місцеві бюджети отримали величезні ресурси для розвитку.

3

Парламент вчасно прийняв держбюджет на 2018 рак, який дійсно став «бюджетом змін». З 1 січня для українців установлено мінімальну заробітну плату у розмірі 3723 грн. Також, у 2018 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць становитиме з 1 січня 2018 року — 1700 гривень, з 1 липня — 1777 гривень, з 1 грудня — 1853 грн. Збільшено на понад 30% видатки на Міноборони з 62 ,492 млрд до 81,692. Витрати на оборону складатимуть 165,3 млрд грн. Збільшується на 1 млрд.200 млн. видатків на фонд енергоефективності, до 1 млрд.600 млн. Збільшено видатки на субсидії до 70 млрд. Передбачено 100 млн. грн. на програми доступного житла для учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб. Галузь охорони здоров'я у 2018 році отримає 156,9 млрд грн. Освітня галузь -219,1 млрд грн.

4

«Країна стає сильнішою. Ми працюємо над економічним зростанням України, успішно модернізуємо нашу армію, робимо країну енергонезалежною, впроваджуємо нові стандарти в освіті та медицині. VII сесія Верховної Ради України стала сесією історичних, державницьких рішень. І свідоцтвом цього є не лише прийняття масштабних реформ. Нещодавно прийнятий Закон про реінтеграцію Донбасу, поданий Президентом України Петром Порошенком, стане визначальним для суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності й державних кордонів. Ми ефективно відпрацювали цю сесію, але відпочивати ще зарано. Попереду багато роботи, тож після короткої перерви, ми повернемося на робочі місця. Щоб не знижуючи темпів працювати на благо України!», - наголосив Дмитро Андрієвський.

5Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online