Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав з 95-річчям відомого льотчика-винищувача часів ІІ-ї Світової війни

Дмитро Андрієвський привітав з 95-річчям відомого льотчика-винищувача часів ІІ-ї Світової війни


1

Народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова Солом’янського району Києва Максим Шкуро та депутат Київради Вячеслав Непоп, привітали з Днем Народження видатну людину, мешканця Солом’янського району, героя, генерал - майора авіації - Селіфонова Івана Івановича.

3

З листопада 1942 року по 9 травня 1945 Іван Іванович брав участь у боях з нацитстськими загарбниками. За час бойових дій виконав 375 бойових вильотів, у тому числі 170 вильотів на розвідку військ і військових об'єктів у тилу противника.  У  повітряних  боях  збив  8  літаків  супротивника, при штурмових діях. Брав участь у Сталінградській битві, звільненні Донбасу, Курсько-Бєлгородської операції, битві за Дніпро, звільненні Правобережної України і Західних земель України, в Львівсько-Сандомирській, Вісло-Одерській і Берлінській операціях.

4

«У свої 95 років, Іван Іванович не втрачає почуття гумору. Ця світла і прекрасна людина є гідним прикладом для героїв сучасності. Які також, впевнений, принесуть нам перемогу!», - наголосив Дмитро Андрієвський.

5

Політик побажав Івану Селіфонову міцного здоров’я та довголіття. «Ви володієте неоціненним досвідом, великою мудрістю і розумінням життя. Насолоджуйтесь цими перевагами, продовжуйте радувати друзів і рідних своїм оптимістичним настроєм», - додав він.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online