Головна / Новини / Не можна допустити подальшого зростання тарифів, - Дмитро Андрієвський

Не можна допустити подальшого зростання тарифів, - Дмитро Андрієвський


DSC_0055_1Так зване економічне обгрунтування тарифів за послуги ЖКХ призведе до непомірного зростання щомісячної квартплати для населення. Про це під час традиційної зустрічі з мешканцями Солом'янського району заявив депутат Київради Дмитро Андрієвський.

"Для мене, як і для тисяч мешканців нашого району, очевидно, що якість послуг, які ми отримуємо, не відповідає цифрам у рахунках за квартиру. Тому я переконаний, що необхідно ввести мораторій на зростання тарифів на послуги ЖКХ для киян", - підкреслив депутат.

Під час зустрічі мешканці району поставили Дмитру Андрієському чимало запитань. Переважна більшість скарг до громадської приймальні депутата стосується нагальних проблем району: непрацюючі ліфти, аварійні інженерні мережі, розбитий асфальт на прибудинкових територіях тощо. За скаргами громади Дмитро Андрієвський готує відповідні депутатські запити та звернення до органів влади. Щодня десятки людей шукають захисту від свавілля та бездіяльності чиновників у стінах приймальні та під час особистих зустрічей з депутатом.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online