Головна / Новини / Розпочалися роботи по будівництву дитячого садка на бульварі Вацлава Гавела, 81-А

Розпочалися роботи по будівництву дитячого садка на бульварі Вацлава Гавела, 81-А


ACCamera 2

У Солом’янському районі розпочато підготовчі роботи для будівництва дитячого навчального закладу на бульварі Гавела, 81-А у Солом’янському районі.

IMG 0045

«Садок буде побудовано за найсучаснішими стандартами. Впевнений, що малюки почуватимуться у ньому щасливо й радісно. А батьки - будуть спокійні за дітей. Для нашої команди, відкриття нових дитячих садочків та шкіл у Солом‘янці, є принципово важливим. Адже від якості освіти підростаючого покоління, залежить майбутнє не лише району, я й країни. А найбільша винагорода для нас - щирі дитячі посмішки», - зазначив Дмитро Андрієвський.

IMG 0118

    Відповідно до розпорядження КМДА №408 від 09.06.2016р. КП «Житлоінвестбуд-УКБ» передано функції замовника на завершення будівництва дитячого дошкільного навчального закладу на бул. Гавела 81-А.

ACCamera 11 1

Проектом передбачено будівництво 3-поверхової будівлі дитячого закладу. Потужність ясла-садка - 260 місць. Це 14 груп, з яких 4 - ясельні групи по 15 дітей і 10 - дошкільні по 20 дітей.

IMG 0113

«Очікується, що дитячий садок на бульварі Вацлава Гавела, 81-А розпочне свою роботу до 1 вересня 2019 року, - зазначив депутат Київради, директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп. – Принципове рішення про те, що на місці «недобуду» має постати новий дитячий садок, було прийнято давно, але безпосередньо розпочати будівництво на ділянці ми змогли тільки зараз, після завершення процесу повернення ділянки місту. Щодо самого проекту садка, то він сподобається і батькам, і дітям. Це буде затишний зелений острівець з розвагами для дітей і всіма зручностями для навчання і розвитку».

IMG 0141

У будівлі садка будуть облаштовані зали для музичних та фізкультурних занять, басейн, харчоблок, прально-прасувальні приміщення, медичний блок з фізіотерапевтичним кабінетом та ізолятором.

Для транспортування маломобільних груп населення на ІІ-й та ІІІ-й поверхи, де розташовані музичний та фізкультурний зали, проектом передбачено ліфт вантажопідйомністю 1000 кг та пандус на перший поверх.

ACCamera 3

На території дошкільного навчального закладу передбачено групові майданчики з тіньовими навісами, спортивно-ігрова зона, зона юних натуралістів та господарська зона.

При добудові дитячого навчального закладу будуть використані сучасні будівельні матеріали та нові технології енергозбереження.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online