Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: «Наша земля - наше найбільше багатство, тож необхідно використовувати її з розумом та з користю для українців»

Дмитро Андрієвський: «Наша земля - наше найбільше багатство, тож необхідно використовувати її з розумом та з користю для українців»


Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Дмитро Андрієвський, висловив свою позицію щодо продовження мораторію на ринок землі.

24993412 1498345113614685 8694593742872289130 n

Політик зазначив, що вважає однаково неприпустимими 2 радикальні позиції:

  1. Безвідповідальне зняття Мораторію, за відсутності Закону про обіг земель сільськогосподарського значення.
  2. Безстрокове продовження Мораторію, яке тягне за собою утворення «дикого» ринку.

«Обидві ці позиції - популізм. Прийняте ж 7 грудня рішення про продовження мораторію на торгівлю землею сільгосппризначення до набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення - вимушений крок. В першу чергу, я за формування цивілізованого ринку землі. Але ми не можемо запроваджувати його, не провівши інвентаризації землі; не завершивши формування Державного земельного кадастру та не визначивши основні принципи розвитку сільських територій», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Також Дмитро Андрієвський пояснив, що внаслідок бездумного відкриття ринку, без належної законодавчої бази українці можуть отримати вкрай негативні наслідки.

«Хотів би звернутись з побажанням вести дискусію, про те яким мибачимо використання наших сільгоспземель та ініціювати відповідні законодавчі акти, які сприятимуть розвитку сільськогосподарського сектору та підтримці власників. Наша земля - це наше найбільше багатство, тож необхідно використовувати її з розумом та з максимальною користю для українців!», - наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online