Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: Україна має потужний ресурс для розвитку будівельної галузі

Дмитро Андрієвський: Україна має потужний ресурс для розвитку будівельної галузі


1

Народний депутат України Дмитро Андрієвський взяв участь у спільному засіданні Президії Будівельної палати України і Президії Академії будівництва України.

2

На заході обговорювали основні завдання Будпалати України та Академії будівництва України, у підвищенні ролі науки та інноваційних технологій у будівельному комплексі країни. Учасниками засідання також було підписано меморандуми про співпрацю Будівельної палати України з Українською асоціацією зовнішньої політики, Академією будівництва України та WorldSkills Ukraine. Вітаю підписантів та бажаю успіхів у подальшій роботі!

3

«Розвиток будівельної галузі нашої держави є важливим напрямком, який потребує значної уваги. Хочу запевнити, що на законодавчому рівні, наш Комітет завжди готовий до співпраці та підтримки. Доречі, згідно прийнятого бюджету-2018, вперше за п`ять років, державою передбачено видатки (100 мільйонів гривень) на будівництво доступного житла для учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб», - зазначив Дмитро Андрієвський.

4

Також зазначимо, що збережено фінансування по будівництву житла для військовослужбовців (приблизно 900 мільйонів гривень). Збільшено до 1 млрд. 600 млн. видатків на фонд енергоефективності, за пропозицією КомітетуВерховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Понад 6 мільярдів гривень спрямовано а програму соціально-економічного розвитку регіонів.

5

«Наразі Україна має достатньо потужний ресурс для розвитку будівельної галузі. А поєдання наукового та інноваторського підходу в будівництві з практичним досвідом будівельників, у тісній співпраці з владою та громадськістю, дасть можливість українському будівельному сектору зайняти лідируючи позиції, принаймні у Східній Європі», - наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online