Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав студентів КПІ з перемогою у громадському проекті «Бюджет участі - Київ»

Дмитро Андрієвський привітав студентів КПІ з перемогою у громадському проекті «Бюджет участі - Київ»


11

Народний депутат України від фракції Дмитро Андрієвський, привітав студентів КПІ з перемогою у громадському проекті «Бюджет участі - Київ».

22

«Привітав з перемогою у громадському проекті Києва "Бюджет участі", молодих науковців з КПІ, які запустили унікальну відкриту лабораторію електроніки «Lampa» та отримали 740 тисяч гривень на придбання найсучаснішої техніки, - зазначив Дмитро Андрієвський.

33

Лабораторія вражає. Тут є вимірювальне обладнання, потужні джерела живлення, паяльні станції, автоматичний фрезерний верстат, 3D-принтер, дремель, багато датчиків, електронних плат та багато іншого.

44

«Варто зазначити, що перемога проекту у конкурсі «Бюджет участі» – не була б можливою без ефективної взаємодії громадського сектору з владою. Ми надавали максимум підтримки молодим науковцям, тому надзвичайно приємно, що наші зусилля дали результат», - додав Дмитро Андрієвський. Політик також висловив подяку за підтримку громадських ініціатив голові комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрію Страннікову.

55

«Це унікальна лабораторія для міста з сучасним вимірювальним обладнанням і точними 3D принтерами для вивчення складної електроніки та виготовлення прототипів винаходів. Це місце, де кожну креативну технічну ідею можна втілити в життя. Що головне – працювати у «Лампі» може кожен охочий. Причому зовсім безкоштовно. Двері лабораторії відчинено для усіх», – зазначив автор проекту, керівник відкритої лабораторії електроніки “Лампа” Євген Короткий.

66

«Лампа» знаходиться за адресою: просп. Перемоги 37, науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка, зал №1 (3 поверх).

Нагадаємо, загальний кошторис Громадського бюджету-2017 становив 50 мільйонів гривень. Вартість одного проекту не повинна була перевищити одного мільйона гривень. Кияни зареєстрували 497 ініціатив. До голосування була допущена 321. Перемогло 62 проекти. Найбільше голосів набрала інноваційна високотехнологічна лабораторія електроніки і прототипування «Лампа». Сьогодні уже реалізовано більше 30-ти проектів Громадського бюджету-2017.

77

«Lampa» - місце, де кожен може навчитися розробляти інноваційні пристрої і створювати власні винаходи. Саме інноваційність визначає лідерство. І для мене надзвичайно важливо, щоб рідний КПІ та наш Солом‘янський район завжди зберігали лідерство та рухалися шляхом прогресу! Доречі, найбільша кількість проектів-переможців конкурсу «Бюджет участі» - саме з Солом‘янського району, - наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online