Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: «Для того, щоб зрозуміти, що таке війна - варто відвідати Авдіївку»

Дмитро Андрієвський: «Для того, щоб зрозуміти, що таке війна - варто відвідати Авдіївку»


1

Члени Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, на чолі з Дмитром Андрієвським,  зустрічалися з головою Авдіївської ВЦА Павло Малихіним, його заступниками з питань забезпечення життєдіяльності міста та авдіївськими комунальниками.

2

«Для того, щоб зрозуміти, що таке війна - варто відвідати Авдіївку, промислове містечко на Донбасі, яке минулого року пережило справжню гуманітарну катастрофу. Через ворожі обстріли, значних руйнувань зазнали і житлові будинки, і об'єкти комунального господарства. Сьогодні, найбільш болючою тут є проблема водозабезпечення. Об'єкти водопостачання, які не ремонтувалися з 1963 року, тепер потерпають ще й від постійних обстрілів. Це може призвести до того, що місто взагалі залишиться без води. Тому, систему водопостачання у місті необхідно повністю відновити», - зазначив голова Комітету Дмитро Андрієвський.

3

Члени Комітету відвідали і авдіївську «промзону», яка найбільш постраждала від обстрілів російськими терористичними військами.

23167753 1458706924245171 7752533761689348557 n

«Жах викликають і понівечені війною житлові будинки, зруйновані ворожими снарядами. Відома усім "дев'ятина", зруйнована на стільки, що жити там не можливо. Та попри це, там проживають люди. І хоч поступово житлові будинки Авдіївки оновлюються (107 будинків відновлено лише за вересень-жовтень 2017 року), цього не достатньо. Тож головне, що ми маємо зробити - відновити фінансування реконструкції житлових об'єктів та системи водопостачання в місті, що зараз заборонено законом, через бойові дії. І дане питання буде підняте під час розгляду змін до держбюджету. Мешканці прифронтових міст не мають залишатися за межею. Для них необхідно створювати адекватні умови життєдіяльності. Авдіївка - це Україна. І боротися за неї ми повинні не лише в окопах», - наголосив Дмитро Андрієвський.

4Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online