Головна / Новини / Дмитро Андрієвський ознайомився з об’єктами комунальної інфраструктури прифронтових міст Донбасу

Дмитро Андрієвський ознайомився з об’єктами комунальної інфраструктури прифронтових міст Донбасу


01

Народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський разом з Віце-прем'єр-міністром - Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубко провели виїзне засідання Комітету у місті Торецьку, Донецької області, за участі заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгія Туки, керівника Донецької ВЦА Павла Жебрівського, представників Офісу ЮНІСЕФ в Україні, науковців НТУУ КПІ ім. І. Сікорського, керівників профільних асоціацій підприємств водопостачання.

02

«Обговорили проблемні питання надання житлово-комунальних послуг в зоні проведення АТО. Частина інфраструктури водопостачання у Донецькому регіоні сьогодні знаходиться на непідконтрольній Україні території, а частина - проходить вздовж лінії фронту. Ремонт цих мереж несе загрозу - під час ремонтних робіт вже загинуло 9 працівників одного з підприємств, що здійснювали ремонтні роботи. Цілі міста тижнями залишаються без взагалі. Тому одним з головних питань було відновлення водопостачання на наших територіях, зокрема і проекту, розробленого науковцями з КПІ», - зазначив Дмитро Андрієвський.

03

В ході поїздки, делегація також ознайомилася з об’єктами комунальної інфраструктури прифронтових міст Донбасу.

04

«Розглянули й інші проблеми, типові для міст, де утворені військово-цивільні адміністрації. Відновлення житлового фонду комунальної власності міст та об’єктів соціальної інфраструктури, які зазнали ушкоджень в результаті проведення АТО; проведення капітальних ремонтів значно пошкоджених магістральних тепломереж. Ці питання сьогодні є надзвичайно актуальними та одночасно складними, з огляду на наявність постійних бойових дій у регіоні», - додав Дмитро Андрієвський.

05

«Наша мета - відновлення нормального рівня життя людей людей, які проживають у Донецькій області та відновлення інфраструктури на Донбасі, тож ми активно працюватимемо у даному напрямку!», - наголосив політик.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online