Головна / Новини / У Солом'янському районі відкрили новий сквер

У Солом'янському районі відкрили новий сквер


1

У Солом'янському районі Києва відкрили сквер на бульварі Вацлава Гавела, 85. Новий сквер урочисто відкрили народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова району Максим Шкуро, депутат Київради Вячеслав Непоп.

2

На урочисте відкриття скверу прийшли декількасот мешканців Солом’янки.

3

«Радий, що на відкриття прийшло багато мешканців району зі своїми діточками. Концерт, виступ оркестру Національного університету оборони ім. І. Черняховського, солодощі для дітей, зробили цей день дійсно святковим. Вітаю солом'янців з появою нового, затишного майданчику для відпочинку!», - наголосив на урочистому відкритті скверу народний депутат України від Солом'янського району Дмитро Андрієвський.

4

Нагадаємо, що у липні 2017 року, під час депутатського прийому громадян, мешканці Солом'янського району звернулися до народного депутата України Дмитра Андрієвського з проханням облаштувати сквер на бульварі Вацлава Гавела.

5

Дмитро Андрієвський не лишив це прохання мешканців без уваги і вже у жовті 2017 року, в Солом’янському районі з’явився новий затишний сквер.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online