Головна / Новини / У Солом’янському районі відкрили меморіальну дошку на честь генерал-полковника Геннадія Воробйова

У Солом’янському районі відкрили меморіальну дошку на честь генерал-полковника Геннадія Воробйова


 

1

На вході до військової частини А0139 101-ї окремої бригади охорони Генерального Штабу на проспекті Перемоги 55/2, урочисто відкрили меморіальну дошку на честь генерал-полковника Геннадія Воробйова.

«11 лютого, пішов з життя один із найталановитіших бойових генералів – генерал-полковник Геннадій Воробйов, позивний Вольний. Більше тридцяти років життя він присвятив службі. Його смерть стала величезною втратою для України. Але пам'ять про Геннадія Петровича житиме. На честь Дня українського війська, на базі ВЧА0139, відкрили Меморіальну дошку пам’яті генерал-полковника Воробйова Геннадія Петровича», - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

3

«Він був видатним військовим діячем сучасної України. Єдиний з генералів, хто відмовився посилати військових на розгін Майдану; брав участь в розробці багатьох військових операцій, в тому числі під Дебальцевим; в цілому більше двох років війни перебував безпосередньо на передовій.
З честю та гідністю виконував він свій військовий обов’язок перед Батьківщиною. Герої не вмирають, вони назавжди в наших серцях», - додав Дмитро Андрієвський.

2

Депутати Київради Вячеслав Непоп та Сергій Пилипенко також були присутні на відкритті меморіальної дошки у військовій частині.

«Воробйов був одним з перших командирів, які опинилися під Слов'янськом для організації антитерористичної операції. Не було людини, яка б в очі або поза очі відгукувалася про генерала погано. Величезна шана і пам'ять Геннадію Воробйову! Це гідний приклад для молодих бійців», - зазначає Вячеслав Непоп.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online