Головна / Новини / З Днем українського війська!

З Днем українського війська!


 

IMG 1421

Наші військові сьогодні є символом віри мільйонів українців у перемогу та мирне небо. 

Майже чотири роки тому наше військо відродилося. І свято Покрови, День українського козацтва - це в першу чергу свято наших воїнів: Збройних Сил України, Національної гвардії та Національної поліції, Прикордонної служби, Служби безпеки України. 

Бажаю кожному, хто захищає Україну на східних кордонах - витримки, сили і мужньості. 

Адже на вас покладено величезну відповідальність за долю країни. 

Окрема вдячність нашим ветеранам, учасникам бойових дій, які віддали життя службі.

Сьогодні держава робить усе можливе для підтримки українського війська та для забезпечення гідних умов для наших військових. Президент України, український Парламент та Уряд працюють максимально ефективно для того, щоб вибороти справжню незалежність України. Так з боку влади, серед пріоритетних напрямів фінансування з державного бюджету – забезпечення оборони і безпеки.

У 2018 році  на 22% (до 60 млрд грн) планується збільшити витрати на Збройні Сили України, що  дозволить повністю забезпечити особовий склад продовольством,  обмундируванням, належним грошовим забезпеченням та гідною заробітньою платою.

У планах -  збільшення видатків на лікування військових (на 459 млн гривень до 2,38 млрд гривень), а також на придбання житла для військовослужбовців (на 106,58 млн гривень до 857,6 млн гривень).

На 65,7% (до 16,4 млрд грн) планується збільшення витрат на закупівлю і модернізацію військової техніки. А саме - на відновлення боєздатності, технічне обслуговування та озброєння і військової техніки, закупівлю нової та модернізованої військової техніки, зброї, спеціального обладнання.

Йдемо разом до спільної мети! Зі святом вас, захисники!

Народний депутат України
Дмитро Андрієвський

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online