Головна / Новини / За участі Дмитра Андрієвського відбулася конференція «Нова система просторового планування як інструмент розвитку об'єднаних територіальних громад»

За участі Дмитра Андрієвського відбулася конференція «Нова система просторового планування як інструмент розвитку об'єднаних територіальних громад»


 

1

Народний депутат України Дмитро Андрієвський, спільно з Асоціацією міст України і Будівельною Палатою України, провели конференцію "Нова система просторового планування як інструмент розвитку об'єднаних територіальних громад», яка відбулася у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза.

2

Учасники конференції, обговорили, зокрема, законопроект №6403.

«Питання забезпечення документацією з просторового планування об'єднаних територіальних громад, вдосконалення розроблення містобудівної документації для населених пунктів є надзвичайно важливими для органів місцевого самоврядування», - зазначив Дмитро Андрієвський.

3

До обговорення важливого проекту закону №6403 "Про регулювання містобудівної діяльності" запрошується громадськість.

4

«Під час презентації, представники органів місцевого самоврядування неодноразово зазначали, що законодавче забезпечення належного планування територій не менш важливе ніж бюджет. Також надзвичайно важливим є врахування інтересів громадськості, передбачене цим Законом», - додав Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online