Головна / Новини / Дмитро Андрієвський та Геннадій Зубко привітали зі 145-річчям Київводоканал

Дмитро Андрієвський та Геннадій Зубко привітали зі 145-річчям Київводоканал


 

1

Народний депутат України Дмитро Андрієвський, спільно з Віце-прем'єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадієм Зубком, привітали зі 145-річчям найстарше і найпотужніше водопровідне підприємство в Україні та одне з найбільших у Європі - Київводоканал.

2

«Нашим успішним спільним досягненням став проект з реконструкції Бортницької станції аерації, на реалізацію якого вдалося залучити 1,1 млрд дол. інвестицій. Запевнив, що ми і надалі плідно співпрацюватимемо у галузі житлово-комунальних послуг. Прикладом нашої взаємодії на законодавчому рівні є Закон "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", Про внесення змін до закону "Про питну воду та питне водопостачання" щодо врегулювання стічних вод; також підготовано до розгляду у ІІ читанні базовий законопроект "Про житлово-комунальні послуги". Крім того, прийнято Закон «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії», спрямований на стабілізацію фінансового стану підприємств водопостачання, - Зазначив Дмитро Андрієвський.

3

Сьогодні Київський водопровід - це 4200 кілометрів мереж, через які щодня проходить 700 мільйонів літрів води. Підприємство забезпечує чистою водою киян вже 145 років.

4

«На «Київводоканалі» є фахівці, які працюють тут вже в другому і третьому поколіннях. Є й такі, хто робить свою справу на підприємстві понад 55 років. 6 тисяч інженерних працівників цілодобово забезпечують сьогодні Київ водою», - додав Геннадій Зубко.

5

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online