Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав професорський та викладацький склад Національного університету оборони імені Івана Черняховського

Дмитро Андрієвський привітав професорський та викладацький склад Національного університету оборони імені Івана Черняховського


1

Народний депутат України Дмитро Андрієвський привітав з Днем працівників освіти професорський та викладацький склад Національного університету оборони імені Івана Черняховського.

2

Політик відзначив, що серед навчальних закладів рідного Солом'янського району, університет оборони є особливим. Адже тут готують еліту українського війська. Людей, які завдяки своїй героїчній боротьбі, є справжніми гарантами української незалежності та територіальної цілісності.

3

«Президент України, Парламент та Уряд, спрямовують максимум зусиль на посилення обороноспроможності держави та захист і забезпечення військовослужбовців. Так у 2018 році передбачено збільшення видатків на оборону за усіма показниками. Це стосується озброєння, матеріально-технічного забезпечення, підготовки військових кадрів, медичних послуги, заробітній плат та будівництва житла для військових», зазначив Дмитро Андрієвський.

4

«Пенсійна реформа, яка, сподіваюсь, буде прийнята найближчим часом, також передбачає підтримку військових. Вони залишаться єдиною категорією громадян України, що матимуть особливі умови пенсійного забезпечення та порядку виходу на пенсію. Передбачається й значне зростання пенсій для військовослужбовців», - додав він.

5

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проходять службу і навчаються 365 офіцерів, які брали та беруть участь в проведенні антитерористичної операції на Сході країни. 35 офіцерів-учасників АТО нагороджені державними нагородами, більше  100 відзнаками Міністра оборони України та начальника Генерального  штабу – Головнокомандувача Збройних Сил  України. Вісім наших вихованців, за особисту мужність і героїзм були удостоєні Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України найвищої ступені державної відзнаки  “Герой України”.

6

«Вдячний професорам та викладачам за їх працю, за підготовку та виховання високопрофесійних військових кадрів для Української держави!», - наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online