Головна / Новини / Дмитро Андрієвський подарував дитячий майданчик дітям військових

Дмитро Андрієвський подарував дитячий майданчик дітям військових


 

 1

Народний депутат України Дмитро Андрієвський подарував дитячий майданчик для дітей слухачів Національного університету оборони імені І. Черняховського.

2

«Малеча зростає в атмосфері суворої військової дисципліни і щоб у згадках про дитинство у них був не лише плац та військова техніка - встановили дитячий майданчик поблизу гуртожитка для офіцерів та членів їх сімей. Доки батьки навчатимуться і здобуватимуть знання, необхідні для захисту нашої держави, у дітей буде яскраве дозвілля», - зазначив Дмитро Андрієвський.

3

Для якісної і повноцінної організації повсякденної діяльності та освітнього процесу, університет робить все можливе для розвитку і вдосконалення навчально-матеріальної бази та створюємо належні умови для проживання, в першу чергу, слухачів та членів їх сімей.

4

В цьому році керівництвом Міністерства оборони України було прийнято рішення щодо збільшення набору слухачів на навчання в університеті, а виділені кошти були спрямовані на переобладнання однієї з будівель в гуртожиток на двадцять дев’ять окремих однокімнатних блоків для забезпечення житлом слухачів, які є учасниками АТО та членів їх сімей.

5

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online