Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: "Будемо пам'ятати про персональну відповідальність за майбутнє України!"

Дмитро Андрієвський: "Будемо пам'ятати про персональну відповідальність за майбутнє України!"


ALK 4520

Народний депутат України Дмитро Андрієвський привітав першокурсників Київського національного університету театру, кіно і телебаченні ім. І. Карпенко-Карого зі вступом до студентського життя та початком нового навчального року.

ALK 4657

"У людей мистецтва, жодна подія не схожа на формальність. Тому керівництво та студенти університету перетворили свято на яскраве і веселе дійство. Як завжди багато жартували, вітаючи студентів з початком навчального року", - зазначив Дмитро Андрієвський.

ALK 4735

Студенти підготували цікаву концертну програму творчого вечору. Почесні гості привітали їх зі святом і побажали творчої наснаги  та успіхів у навчані.

ALK 4373

Дмитро Андрієвський згадав події на сході України, свою нещодавню поїздку до Авдіївки і звернувся до представників культури. 

ALK 4494

"Хочу нагадати про серйозні речі. І студентам університету, які тільки розпочинають свій митецький шлях, і знаним діячам культури. Друзі, саме ви сьогодні на передньому рубежі боротьби за Україну та її державність. Адже як показав гіркий досвід, туди де люди втрачають свою національну культуру, мову і традиції - приходить "рускій мір", приходить війна. Тому вітаю зі святом і будемо пам'ятати про персональну відповідальність за майбутнє України!", - наголосив політик.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online