Головна / Новини / Володимир Гройсман, Віталій Кличко та Дмитро Андрієвський відкрили нову школу у Солом’янському районі

Володимир Гройсман, Віталій Кличко та Дмитро Андрієвський відкрили нову школу у Солом’янському районі


ALK 3424

Народний депутат України Дмитро Андрієвський разом Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, мером столиці Віталієм Кличком та депутатом Київради Вячеславом Непопом,  відкрили у Солом’янському районі Києва першу побудовану за роки незалежності школу.

ALK 2863

«Ми відкрили нову школу та привітали учнів і вчителів НВК "Ерудит" з початком нового навчального року! Маленькі солом'янці розпочнуть навчання у новій, сучасній школі, де створено всі умови для гармонійного розвитку дітей», - зазначив Дмитро Андрієвський. 

ALK 2737

Після урочистої лінійки, Володимир Гройсман, Віталій Кличко та Дмитро Андрієвський поспілкувалися зі старшокласниками.

ALK 3237

«Діти ставлять дуже важливі питання. Питання, які стосуються не тільки освіти, їх цікавлять всі сфери життя нашої країни. Переконаний, що з таким молодим поколінням Україна приречена на успіх!», - наголосив Володимир Гройсман.

ALK 2952

 «Із першим вересня! Зі святом знань! Я бажаю вам, щоб у цій школі ви отримували винятково позитивні емоції і необхідні знання. Мрійте – і кожна мрія обов’язково стане реальністю, якщо будете наполегливо працювати над її втіленням!», - сказав у своєму привітанні Віталій Кличко.

ALK 4283

Усі будівельні роботи у школі –завершені. Школа чотириповерхова (плюс цокольний поверх), загальна площа - 12,8 тис. м2. Кожен клас обладнаний двома видами дошок: традиційної та інтерактивною. На стінах є годинник, в обов'язковому порядку встановлені умивальники.

ALK 2714

«Ми відзначаємо початок навчального року з особливою радістю, тому що маємо здобутки, якими можемо пишатися! Нова школа на вулиці Тетяни Яблонскої, збудована КП "Житлоінвестбуд-УКБ", відкриває свої двері для 800 учнів», - додав Вячеслав Непоп.

ALK 2351

У новій школі на вул. Тетяни Яблонської, 12 обладнано сучасний спортивний зал, актовий зал, класні кімнати з новими меблями, ліфти, створено безбар'єрне середовище.

ALK 3831

«Окрема вдячність Прем'єр-міністру України за його послідовну та принципову  позицію щодо реформи місцевого самоврядування. Реформи, яка дає нам додаткові повноваження, можливості, а головне - кошти, для реалізації таких важливих проектів. Дякую Віталію Кличку за його підтримку і увагу, яку ми, солом'янці, постійно відчуваємо. Продовжуємо разом працювати, щиро дякуємо і зі святом всіх!», - наголосив Дмитро Андрієвський. 



Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online