Головна / Новини / В НТУУ КПІ ім. І. Сікорського відзначили День першокурсника

В НТУУ КПІ ім. І. Сікорського відзначили День першокурсника


1

У Національному технічному університеті України «Київському політехнічному інститут імені Ігоря Сікорського» урочисто відзначили День першокурсника.

З початком нового навчального року КПІ привітали народний депутат України Дмитро Андрієвський, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, перший космонавт незалежної України Герой України Леонід Каденюк, голова Солом’янської районної у місті Києві державної адміністрації Максим Шкуро та інші почесні гості.

2

«Щиро вітаю всіх нас з днем першокурсника, традиційним святом київської політехніки. Вже багато років на цій площі починають свій шлях майбутні інженери. Ті, хто сьогодні Україну сильною і конкурентною. Впевнений, що гідний внесок зробите і ви! КПІ - це відомий світовий бренд. Наш університет є одним з найкращих у Європі. Дорогі першокурсники, пам'ятаєте слова Стіва Джобса, який сказав, - іноваційність відрізняє лідерів. Тож будьте лідерами, ставте перед собою амбітні завдання і перемагайте. Слава кожному з вас, слава нашому рідному КПІ і слава Україні!», - наголосив у своєму вітанні випускник КПІ, народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Набір 2017 року, вже сто дев’ятнадцятий за ліком в історії університету, – рекордний за чисельністю за останні десятиліття.

3

 «Зі святом, КПІ! Зі святом, майбутня технічна еліта України! – звернувся до першокурсників Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко. – Саме технічна еліта підніме нашу економіку. І саме тут народжуються нові ідеї, що впроваджуються вже сьогодні. А ще для мене дуже важливо, що в КПІ народжуються не тільки нові ідеї, але й дух свободи. Сьогодні ви отримали можливість долучитися до величезної когорти випускників КПІ, які змінювали України, змінювали світ. А закінчив він свій виступ словами з гімну багатьох поколінь студентів «Гаудеамус»: «Vivat Academia! Vivat professores!».

Цього року серед учасників свята були й представники партнерів КПІ імені Ігоря Сікорського – трьох університетів з Республіки Польща – Політехніки Познаньської, університету імені Адама Міцкевича міста Познань, Політехніки Опольської, а також мерії міста Познань, Польської освітянської фундації «Perspektywy», та, за традицією, Секції вихованців КПІ в Польщі.

4

 «КПІ – це більше, ніж технічний університет. Це великий науково-освітній центр, який формує всебічно розвинених гармонійних людей, –  додав ректор КПІ імені Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online