Головна / Новини / У Солом’янському районі відсвяткували День Незалежності України

У Солом’янському районі відсвяткували День Незалежності України


3

 

У Солом’янському районі Києва, в парку «Орлятко», відбулися урочистості, присвячені Дню Незалежності України. Свято пройшло за підтримки народного депутата України Дмитра Андрієвського та депутатів Київради Вячеслава Непопа, Сергія Пилипенка та Миколи Негрича.

1

«За цей рік нам вдалося багато зробити. Ми пишаємося нашими досягненнями і бачимо як розквітає наш район, рідне місто та вся Україна. Розумію, що попереду ще дуже багато роботи. Тож пам'ятаймо, що завтра ми зможемо зробити тільки те, у що щиро віримо сьогодні! Тому ставимо перед собою амбітні завдання і перемагаємо!», - зазначив Дмитро Андрієвський.

IMG 0548

Жителів Солом’янського району розважали гурт «Лісапетний батальйон», Іван Попович, Олександр Павлік та Олена Лукашова. Виступили і творчі колективи району.

2

«Це день, коли ми звітуємо за свою роботу і розповідаємо про плани зміцнення нашої держави. Концентрація героїв на один квадратний метр просто зашкалювала. Парад був на Хрещатику, а в нас була виставка бойової техніки 101-ї бригади, нагородження бійців від Київського міського голови Віталія Кличка з нагоди Дня Незалежності України. Улюблене свято країни - в нашому улюбленому парку "Орлятко" - вдалося», - наголосив депутат Київради Вячеслав Непоп.

6

Майстер-класи, аквагрим, солодка вата і смачна солдатська каша від 101-ї бригади  та виставка військової техніки створили неповторну святкову атмосферу.

IMG 0550

«Попри усі складнощі на своєму шляху до незалежності, Україна дійсно стає сучасною Європейською державою», - додав депутат Київради від Солом’янського району Сергій Пилипенко.

7

«Шлях до нашої незалежності був довгим та тернистим. І сьогодні перед кожним із нас – відповідальність за майбутнє України. Тому бажаю усім нам бути гідним громадянином великої держави і докласти максимум зусиль для її європейського розвитку!», - наголосив Микола Негрич.

5

Солом’янців також привітали зі святами представники Солом’янської РДА та воїни 101-ї бригади ЗСУ.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online