Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: «Реконструкція шляхопроводу на перетині бульвару Вацлава Гавела та проспекту Комарова йде прискореними темпами»

Дмитро Андрієвський: «Реконструкція шляхопроводу на перетині бульвару Вацлава Гавела та проспекту Комарова йде прискореними темпами»


ALK 7596

Реконструкція шляхопроводу на перетині бульвару Вацлава Гавела та проспекту Комарова йде прискореними темпами. Про це повідомив народний депутат України Дмитро Андрієвський. Політик особисто перевірив хід виконання ремонтних робіт на шляхопроводі у Солом’янському районі Києва.

ALK 7352

В ході реконструкції шляхопроводу здійснено ремонт трамвайних колій і ліній електроопори. Вже запустили 14-й, 15-й трамваї та обладнали тимчасові зупинки для зручності пасажирів.

ALK 7801

«Поспілкувався з місцевими жителями, у яких були критичні зауваження щодо руху трамваїв. Звісно, вони ще не функціонують у штатному режимі, адже роботу електротранспорту відкрито значно раніше строку. Але протягом найближчого часу усі тимчасові незручності, за які ми приносимо вибачення, буде ліквідовано. Реконструкцію тримаємо на контролі», - зазначив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online