Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: «Тривають ремонтні роботи у казармах "підшефної" 101-ї бригади»

Дмитро Андрієвський: «Тривають ремонтні роботи у казармах "підшефної" 101-ї бригади»


 

 

ALK 2425

Тривають ремонтні роботи у казармах "підшефної" 101-ї бригади охорони Генерального Штабу (101 ОБрО ГШ, в/ч А0139). Про це повідомив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

ALK 2387

«Майже завершено ремонт у казармі для контрактників. А днями, ще в одному з казармових приміщень, замінили старі дерев'яні вікна на нові металопластикові. Не полишаємо наших військовослужбовців сам на сам з проблемами та створюємо для них максимально комфортні умови життя», - зазначив Дмитро Андрієвський.

ALK 2397

Нагадаємо, що в січні 2017-го року, у військовому містечку 101-ї бригади, через спалах застарілої проводки, сталася пожежа, яка майже зруйнувала казарму. Депутати не лишили військових сам на сам з цією проблемою, тож зібрали кошти на ремонт.

ALK 7862 kazarmy

Військові 101-ї бригади з перших днів проведення АТО відбували службу на сході України. Майже весь особовий склад – учасники бойових дій.

ALK 7850

«Останні загострення на сході України змушують нас переживати за хлопців і дівчат з новою силою. Щоразу, коли наша команда проводжає нових бійців на ротацію, ми кажемо, що чекаємо їх якомога швидше вдома», - зазначив депутат Київради Вячеслав Непоп.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online